PROJELERİMİZ

Bulut Yemek, inovasyon ve esnekliğin birleştiği paket servis odaklı restorancılığı üst düzey bir deneyim ile müşterisi ile buluşturan ekosistemdir. Geleneksel restoranların ulaşamadığı karlılık ve esneklik seviyelerini hedefleyen Bulut Yemek, modüler mutfak çözümleri ve sanal marka kuluçkalandırma süreçleri ile pazarda yenilikçi bir lider olarak öne çıkar.

Misyonumuz, müşterilerimize benzersiz lezzetler sunarak en iyi deneyimi sağlamak; vizyonumuz ise Türkiye genelinde ve uluslararası alanda çevrimiçi yemek sipariş ve teslimat sektöründe inovasyon ve mükemmeliyetin öncüsü olmaktır. İnovasyon, müşteri odaklılık ve kalite değerleriyle donatılmış Bulut Yemek, hızlı teslimat ve üstün hizmet kalitesi ile gıda sektöründe fark yaratmayı amaçlar

MEVE, Amerika’da kurulan bir iş platformudur. Amacı, zamanı ve sermayeyi verimli kullanma ve uluslararasılaşma konularında şirketlere yardımcı olmaktır. 

MEVE, metaverse teknolojilerini kullanarak sanal iş fırsatlarını dijital dünyaya taşır. Şirketlere, birçok iş sürecini içeren kapsamlı bir hizmet sunar ve B2B ve B2C etkinliklerini düzenlemelerine, yatırımcı bulmalarına ve iş ortaklıkları kurmalarına olanak sağlar. Aynı zamanda, zaman ve para tasarrufu sağlar ve etkili bir iş ağına erişim imkanı sunar.