MİSYONUMUZ

Girişimcilerin fikir aşamasından başlayarak projelerini hayata geçirmelerine, şirketleşmelerine ve iş geliştirmelerine kadar olan süreçte “Uçtan Uca Girişimcilik Danışmanlığı” sağlamaktır. Amacımız, alanında uzman kişiler tarafından desteklenen yenilikçi projelerin başarılı olmalarını sağlamak ve girişimcilik
ekosistemine katkıda bulunmaktır. Müşteri odaklı yaklaşımımızla her bir projenin ihtiyaçlarını belirleyerek özelleştirilmiş çözümler sunmak ve başarıya ulaşmaları için gereken her alanda çok yönlü danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

BİZ KİMİZ?

Kooperatifçilik kültürünü başarılı girişimciliğe entegre ederek Türkiye’nin ilk Kadın Girişim Ortaklı StartUp Kooperatifi olarak öne çıkıyoruz. Toplumsal kalkınmayı destekleyen ve ticari işletmelere temel sağlayan özgün bir model olan kooperatif yapımız, yenilikçi şirketlerin büyümesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Her bir fikir, buluş, proje, müşteri ve kampanya bizim için farklıdır. Kitle fonlaması kampanyalarını veya projelerini başarılı kılmak için işbirliği yapar, ihtiyaçları belirler, çözümler geliştirir ve projeye özel
çalışmalar yürütürüz. Hedefimiz, girişimcilerin başarıya ulaşmaları için gereken her türlü desteği sağlamak ve onların yanlarında olmaktır.